Wycieczka do Londynu

W dniach 11 – 16 grudnia 2023 roku grupa uczniów z klas trzecich oraz czwartych naszego liceum brała udział w wycieczce do Londynu.

Przez  pierwsze dni nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić wiele  interesujących miejsc takich jak National Gallery, British Museum, Natural History Museum oraz Camden Market. Wzięli też udział w przejażdżce  na London Eye,  podziwiając piękne widoki o zachodzie słońca.  Podczas kolejnych dni spędzonych w Anglii zwiedzili również Oxford, gdzie podzieleni na dwie grupy zgłębiali tajniki studiowania w tym mieście. Ostatniego dnia było bardzo intensywnie:  spacer po Londynie: Tower Bridge, Tower of London, Saint Paul’s Cathedral oraz próbowanie przysmaków na Borough Market, a na koniec niesamowita przygoda w London Dungeon i warsztaty językowe w grupach.

Uczniowie wrócili z wycieczki pełni nowych doświadczeń, wiedzy językowej i z pewnością na długo zapamiętają ten udany wyjazd.